Samolepky

NÁVOD PRO SAMOLEPKY

Samolepky aplikujte pouze na suchý (příp. odmaštěný), čistý a hladký povrch.
Samolepku lze aplikovat na zeď, dveře, sklo, leštěné povrchy, nábytek apod.

1) POKUD JE TO NUTNÉ, ČÁSTI MOTIVU ROZSTŘÍHEJTE

Motiv složený z více částí samolepek rozstříhejte tak, jak se budou jednotlivé části lepit na zeď.

2) PŘITLAČTE STĚRKOU (např. kreditní karta) PŘENÁŠECÍ FOLII PEVNĚ K MOTIVU

Motiv před aplikací položte na rovnou podložku přenosnou folií nahoru a opakovanými pohyby ji přitlačte stěrkou pořádně k samolepce. Pozn. Přenosnou folii lze použít několikrát, proto u některých motivů není nutné „potažení“ celého motivu a nejedná se tedy o vady produktu.

3) OTOČTE SAMOLEPKU PŘENÁŠECÍ FOLII DOLŮ

4) ODLOUPNĚTE BÍLÝ PODKLADOVÝ PAPÍR

Začněte pomalu odlupovat bílý podkladový papír od přenosné folie se samolepkou. V případě, že menší části samolepky zůstanou přilepené na papíru, opatrně ohněte podkladový papír a samolepku přitlačte k přenosné folii.

5) BÍLÝ PAPÍR POLOŽTE ZPĚT O 10cm NÍŽE

Bílý papír položte zpět na samolepku s přenosnou folii (nepřitlačujte, jen ho lehce položte), ale posuňte jej o 10cm níže. TIP: U menších kusů není vždy nutné nalepovat bílý papír zpět, ale je možné aplikovat samolepku rovnou na zeď.

6) PŘILEPTE SAMOLEPKU NA ZEĎ

Odkrytou část folie přilepte na zeď, postupně stahujte podkladový papír a současně stěrkou přitlačujte samolepku s přenosnou folií na zeď. TIP: Pokud má zeď hrubší strukturu a motiv nepřilnul ke zdi ideálně, použijte fén, kterým budete postupně části samolepky ohřívat a znovu stěrkou, nebo prsty přitlačujte samolepku na zeď.

7) SLOUPNĚTE PŘENÁŠECÍ FOLII ZE ZDI

Pomalu a opatrně sloupněte přenosnou folii ze zdi, začněte v jednom z horních rohů. Pokud se motiv začne odlupovat od zdi společně s přenosnou folií, přitlačte samolepku ještě jednou stěrkou na zeď a začněte sloupávat přenosnou folii znovu.

Vyskytnou-li se v nalepené samolepce bubliny, propíchněte je špendlíkem a vytlačte z nich vzduch. Nalepenou samolepku můžete poté opatrně přejet stěrkou nebo dlaní, aby lépe přilnula ke zdi.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *